De perfecte dochter

Error message

Notice: Undefined variable: url in eval() (line 38 of /var/www/nieuwamsterdam.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
Anne Neijzen
De perfecte dochter

Intrigerende roman over familiegeheimen, voor de lezers van Liane Moriarty en Elizabeth Day

Na het overlijden van haar moeder wordt Merel opgezadeld met de zorg voor haar veeleisende vader. Ze is gerespecteerd arts, trouwe vriendin en zorgzame dochter - maar ze vraagt zich af welke keuzes ze eigenlijk voor zichzelf heeft gemaakt. Wanneer ze problemen krijgt op het werk, besluit ze het roer om te gooien. Ze vertrekt naar de Zwitserse Alpen om haar intrek te nemen in het vakantiehuis van haar ouders en een nieuwe start te maken. Als ze er aankomt, opent een haar onbekende vrouw de deur. Het is het begin van een reeks onverwachte ontmoetingen, die het dubbelleven onthullen dat haar vader heeft geleid. Genoeg reden om voorgoed van hem los te komen. Maar dan staat hij ineens voor de deur, en dwingt Merel weer in haar oude rol. Durft ze eindelijk voor zichzelf te kiezen?

De pers over eerder werk:
'Een mooi gegeven en een sterk decor.' AD Magazine
'Indrukwekkend verhaal over vaderschap, verantwoordelijkheid en verraad.' Zin

Specificaties

Paperback
Nederlands
9789046831403
256
06-07-2023
€ 21,99

Auteur

Anne Neijzen is advocaat en coach. Ze won verschillende schrijfwedstrijden, waaronder die van boekhandel Scheltema en Duizend Woorden. Verhalen van haar hand verschenen onder meer in Elle en Vrij Nederland, en ze schreef de romans Zoutberg en Vrije val.

Uitgaven van Anne Neijzen

Anne Neijzen
Paperback
Anne Neijzen
Paperback
Anne Neijzen
E-book
Anne Neijzen
E-book
Anne Neijzen
E-book