Donkergroen bijna zwart

Een spannende en aangrijpende roman over vriendschap en verraad, voor lezers van Lize Spit, Het smelt.

Raffael, zelfverzekerd en charismatisch, en Moritz, gevoelig en loyaal. Sinds hun eerste ontmoeting als jonge kinderen zijn de jongens onafscheidelijk. Moritz en zijn moeder Marie zijn nieuw in het eenzame bergdorp en Marie zou blij moeten zijn met de vriendschap. Maar ze vertrouwt Raffael niet, met zijn makkelijke glimlach en ijskoude blauwe ogen. Wanneer Johanna bij de twee vrienden op school komt ontstaat er een fatale driehoek, die de vriendschap onder druk zet tot hij met een knal uit elkaar spat.
Zestien jaar later staat Raffael op een avond plotseling bij Moritz voor de deur. Nog één keer zal alles op het spel gezet worden.

‘Verslavend van de eerste tot de laatste bladzijde.’ Elle

‘Knappe debuutroman over vriendschap, overgevoeligheid en afscheid.’ Feeling

‘Fallwickl blinkt uit door haar rijke, verzengende stijl en meeslepende opbouw.*****’ Vrij Nederland, shortlist Thriller van het Jaar

‘Aanrader voor fans van Het smelt van Lize Spit, die andere grote roman over een destructieve tienervriendschap.’ Psychologies

Een verslavende roman!’ Zin

Specificaties
Paperback

Taal: Nederlands

Oorspr. taal: Duits

Oorspr. titel: Dunkelgrün fast schwarz

Vertaler: Irene Dirkes

ISBN: 9789046825181

Pagina's: 384

Publicatiedatum: 04-06-2019

Op voorraad

Prijs: 24,99

Ook verkrijgbaar als:

E-book

ISBN: 9789046825198

Op voorraad

Prijs: 14,99

Luisterboek

ISBN: 9789046827987

Op voorraad

Prijs:



Auteur

Mareike Fallwickl

Mareike Fallwickl (1983) is tekstschrijver, blogger en redacteur in Salzburg. Haar debuut Donkergroen bijna zwart werd genomineerd voor de Oostenrijkse Buchpreis en stond op de shortlist van de Duitse boekhandelsprijs. In Nederland stond het op de shortlist van de Vrij Nederland Thriller van het Jaar.

 

Andere boeken van Mareike Fallwickl