Contact met Nieuw Amsterdam

Neem contact op met Uitgeverij Nieuw Amsterdam:

Van Eeghenstraat 93-95
1071 EX Amsterdam

Postbus 15511
1001 NA Amsterdam

T 020 570 61 00
info@nieuwamsterdam.nl


Manuscripten

U kunt manuscripten ter beoordeling insturen, geprint op A4, in een goed leesbare opmaak (regelafstand 1,5). Wij verzoeken u tevens een synopsis en biografie bij te voegen. Na enkele dagen sturen wij een ontvangstbevestiging. Binnen drie maanden berichten wij of uw werk geschikt is voor uitgave binnen ons fonds. Indien u het manuscript na afwijzing graag retour ontvangt vragen wij u dit duidelijk in uw brief te vermelden en retourporto bij te sluiten. Stuurt u ons vooral geen originele manuscripten; Nieuw Amsterdam is niet aansprakelijk voor uw inzendingen.

Stuur uw manuscript naar:

Uitgeverij Nieuw Amsterdam
t.a.v. de redactie
Postbus 15511
1001 NA Amsterdam


Auteursoptredens

Lezingen, boekhandels-, school-, en bibliotheekbezoeken van auteurs van Uitgeverij Nieuw Amsterdam kunt u aanvragen via de de Schrijverscentrale of via de uitgeverij (info@nieuwamsterdam.nl).


Pers

Charley Haagsma
E chaagsma@nieuwamsterdam.nl
T 020 570 61 23

Laura Martens
E laura.martens@nieuwamsterdam.nl
T 020 570 61 44


Verkoop

Commercieel manager Nederland en België

Michel Schoonheim
E mschoonheim@nieuwamsterdam.nl
T 06 514 25322


Senior accountmanager

Maroos Hendrickx
E mhendrickx@nieuwamsterdam.nl
T 020 570 61 30


E-commerce accountmanager

Tomas Blansjaar
E tblansjaar@nieuwamsterdam.nl
T 020 570 61 54

Accountmanagers

Liesbeth Sysling
E liesbethsysling@nieuwamsterdam.nl
T 06 107 99586

Rob Sluijter
E rsluijter@nieuwamsterdam.nl
T 06 212 74417


Verkoop binnendienst

Stephan Beckers
E verkoop@fontaineuitgevers.nl
T 020 209 00 30

Annoesjka van Dijk
E avandijk@nieuwamsterdam.nl
T 020 570 61 38


Vertegenwoordiging in België:

Correspondentieadres:

Mythras Books BV
Duboisstraat 50
2060 Antwerpen
België

T +32 3 361 29 93
info@mythrasbooks.be
www.mythrasbooks.be

Pieter Geelen | Verkoop binnendienst
bestellingen@mythrasbooks.be

Ingrid Van der Vloet | Verkoop binnendienst
E bestellingen@mythrasbooks.be

Joeri Dewallef | Verkoop buitendienst
E joeri.dewallef@mythrasbooks.be

Eva Van Ootegem | PR & Marketing
T +32 491 06 65 30 E eva.vanootegem@mythrasbooks.be